Enterprise Europe Network | Polska Zachodnia

Wspieramy przedsiębiorców w rozwoju innowacyjności i zdobywaniu zagranicznych wynków

Bezpłatne szkolenie: urlopy pracownicze i inne zwolnienia od pracy. Przepisy krajowe a dyrektywy UE w zakresie planowanych zmian

Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza przedsiębiorców na bezpłatne szkolenie nt.: „Urlopy pracownicze i inne zwolnienia od pracy. Przepisy krajowe a dyrektywy UE w zakresie planowanych zmian”
Szkolenie organizowane jest w ramach działań ośrodka Enterprise Europe Network. Poprowadzi je Pan dr Daniel Kaparuk z firmy szkoleniowej „Ekspert”.
Szkolenie odbędzie się 17 czerwca 2011r. w godz. 9.00 – 15.00 w siedzibie Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości przy ul. Częstochowskiej 25 w Kaliszu. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona (do 25 uczestników), o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.
Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 15 czerwca 2011 r. poprzez przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego faksem pod nr 62 767 23 43 lub e-mailem na adres: een@kip.kalisz.pl.
W przypadku pytań prosimy o kontakt pod nr 62 765 60 58 /62. Uczestnictwo potwierdzane będzie telefonicznie przez konsultanta, po przesłaniu przez Państwa formularza zgłoszeniowego.

Formularz zgłoszeniowy i program szkolenia:

http://www.kip.kalisz.pl/?str=29,30&id=627

Zapraszamy!

Zespół Enterprise Europe Network
przy Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości