Enterprise Europe Network | Polska Zachodnia

Wspieramy przedsiębiorców w rozwoju innowacyjności i zdobywaniu zagranicznych wynków

Chmura obliczeniowa w biznesie – bezpłatne seminarium.

Zapraszamy w dniu 15 grudnia 2014 roku na seminarium pn: „Rozwiązania Cloud Computing dedykowane dla sektora MŚP realizowane według wytycznych komisji europejskiej. Krajowe i unijne regulacje w zakresie danych osobowych.”

Szanowni Państwo !

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. pragnie serdecznie zaprosić Państwa do udziału
w jedynym bezpłatnym seminarium nt.

Rozwiązania Cloud Computing dedykowane dla sektora MŚP realizowane według wytycznych Komisji Europejskiej. Krajowe i unijne regulacje w zakresie danych osobowych.

Termin seminarium: 15 grudnia 2014 r., rozpoczęcie o godzinie 09:00

Miejsce: Dolnośląski Park Technologiczny w Szczawnie-Zdroju, ul. Szczawieńska 2

Celem seminarium jest zapoznanie uczestników z możliwościami, ograniczeniami i zagrożeniami zastosowania rozwiązań Cloud Computing w procesach biznesowych przedsiębiorstwa – jako środka na obniżenie kosztów funkcjonowania IT w firmie i dostarczenia jej nowych usług.

Seminarium poprowadzi: Paweł Chrobak – pracownik naukowy Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, specjalista z bogatym doświadczeniem dotyczącym rozwiązań Infrastruktury IT, wirtualizacji i Cloud Computing dla biznesu. Wieloletni konsultant w Agencji Rozwoju Regionalnego ARLEG w zakresie projektowania, budżetowania i wdrażania innowacyjnych rozwiązań IT w przedsiębiorstwach. Portfolio dostępne na www.pawelchrobak.pl.

Udział w seminarium jest bezpłatny.

Osoby zainteresowane seminarium prosimy o przesłanie wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszenia na numer: 074 648 04 51, drogą elektroniczną na adres: karolina.sobocinska@darr.pl lub dostarczyć osobiście: recepcja

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółowym programem seminarium

Termin rejestracji uczestników upływa w dniu 10 grudnia 2014r. o godz. 16:00.

Ilość miejsc jest ograniczona do 20 uczestników !

Pierwszeństwo w zgłoszeniu mają przedsiębiorstwa MMŚP.
W przypadku dużego zainteresowania wydarzeniem, Organizator zastrzega sobie prawo przyjęcia na seminarium tylko jednego reprezentanta danej firmy.

Serdecznie zapraszamy!!!