Enterprise Europe Network | Polska Zachodnia

Wspieramy przedsiębiorców w rozwoju innowacyjności i zdobywaniu zagranicznych wynków

Międzynarodowy Dzień Transferu Technologii – POLEKO 2010

POLEKO 2010 - Międzynarodowy Dzień Transferu Technologii

24 listopada, Poznań

Poznański Park Naukowo Technologiczny i Enterprise Europe Network zapraszają przedstawicieli przedsiębiorstw, instytucji naukowych i samorządów do udziału w Międzynarodowym Dniu Transferu Technologii – 24 listopada 2010.

Podczas targów POLEKO, na terenie MTP w Poznaniu, w środę 24 listopada realne stanie sie znalezienie rozwiązania nawet najbardziej zawiłego problemu związanego z ochroną środowiska naturalnego. PPNT i EEN całkowicie bezpłatnie umawiają i organizują indywidualne spotkania z firmami, jednostkami badawczo–rozwojowymi i instytucjami z Europy, specjalizującymi się m.in. w takich zagadnieniach jak:
• oczyszczanie ścieków
• utylizacja odpadów
• recykling
• wykrywanie zanieczyszczeń
• energia odnawialna
Partnerzy do spotkań dobierani i zapraszani są na podstawie zgłoszonych wcześniej przez uczestników potrzeb technologicznych, handlowych oraz badawczo-rozwojowych.
POLEKO to największa wystawa z zakresu ochrony środowiska i ekologii w Europie Środkowowschodniej. Swoja ofertę na targach w Poznaniu w 2009 roku zaprezentowało łącznie 900 firm i instytucji z 23 krajów, m.in. z Austrii, Belgii, Czech, Danii, Finlandii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Japonii, Kanady, Litwy, Niemiec, Nigerii, Norwegii, Nowej Zelandii, Polski, Stanów Zjednoczonych, Szwajcarii, Szwecji, Ukrainy, Wielkiej Brytanii i Włoch.
Rejestracja
By wziąć udział w spotkaniach należy do 26 października 2010 zarejestrować się na stronie: http://dtt.ppnt.poznan.pl/events. Po dokonaniu rejestracji będą mieli Państwo dostęp do sekcji profili (ofert oraz zapytań), w której możliwe jest umieszczenie swojego profilu. Im szybciej umieszczą Państwo ofertę, tym łatwiej zostaną Państwo zidentyfikowani przez potencjalnego partnera. Po wprowadzeniu profilu zostanie on zweryfikowany przez partnera sieci Enterprise Europe Network – Poznański Park Naukowo–Technologiczny oraz opublikowany w katalogu.
Ostateczny termin wyboru spotkań: piątek, 5 listopada 2010. Indywidualne grafiki spotkań zostaną wysłane do zarejestrowanych uczestników droga mailowa do piątku, 12 listopada 2010.
Udział w Międzynarodowym Dniu Transferu Technologii POLEKO 2010 jest bezpłatny – uczestnicy pokrywają jedynie koszt wstępu na teren targów. Główny organizator pokrywa koszty walidacji i publikacji profili, pełnego dostępu do katalogu on-line oraz narzędzia wyboru spotkań, przekąsek, jak również wsparcia ze strony lokalnego partnera Enterprise Europe Network w czasie imprezy.
Więcej informacji:
Agata Wylegała – tel. 61 827 97 46,
Ulotka – pobierz