Enterprise Europe Network | Polska Zachodnia

Wspieramy przedsiębiorców w rozwoju innowacyjności i zdobywaniu zagranicznych wynków

Spotkanie branży IT – 7. Program Ramowy

Spotkanie branży IT - 7. Program Ramowy

7 października, Szczecin

Nie czekaj, wykorzystaj swój potencjał! Ty też możesz osiągnąć sukces w programach międzynarodowych! Przyjdź na spotkanie i poznaj doświadczenia zagranicznych firm z branży ICT.

Spotkanie pod hasłem: „7. Program Ramowy – To się opłaca! – spotkanie branży IT” jest niepowtarzalną okazją do konfrontacji własnych wyobrażeń o udziale w projektach finansowanych z programów ramowych, ze spostrzeżeniami i doświadczeniami przedstawicieli szwedzkiego klastra Öresund IT – Philipa Stankovskiego, Micaela Gustafssona – oraz firmy Precise Biometrics. Przy kawie, w rozmowie z zaproszonymi gośćmi  będziecie Państwo mogli dowiedzieć się nie tylko, jak wygląda realizacja projektu, ale również jak się do niego przyłączyć i o czym pamiętać przygotowując wniosek. Całe spotkanie odbędzie się w języku angielskim.

Zapraszamy 7 października br. do Willi Ogrody w Szczecinie, w godz. 8:30 – 13:00.

Zainteresowane osoby proszone są o zgłaszanie się poprzez stronę internetową RCIiTT www.innowacje.zut.edu.pl – zakładka Szkolenia. Zapisy przyjmowane są do 5 października 2010r. Ze względu na charakter spotkania liczba miejsc jest ograniczona (max 20 osób). W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu: rtd@zut.edu.pl lub 91 449 47 23.

Dzięki dofinansowaniu z projektu Enterprise Europe Network udział w spotkaniu jest bezpłatny.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!