Enterprise Europe Network | Polska Zachodnia

Wspieramy przedsiębiorców w rozwoju innowacyjności i zdobywaniu zagranicznych wynków

Międzynarodowe Spotkania Biznesowe przy targach BUD-GRYF i ENERGIA, 18.03.2011r.

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego – SCP, we współpracy z Międzynarodowymi   Targami Szczecińskimi zapraszają do uczestnictwa w spotkaniach biznesowych z przedsiębiorcami z kraju i z zagranicy – czyli w tzw. giełdzie kooperacyjnej.
Impreza towarzyszy targom BUD-GRYF i ENERGIA i  skierowana jest do branży budowlanej oraz sektora energii odnawialnej i konwencjonalnej.
Przedsiębiorcy,  którzy chcieliby zapoznać się z nowymi technologiami, nawiązać kontakty biznesowe, wymienić się doświadczeniami z zagranicznymi dostawcami, podwykonawcami i klientami, pozyskać nowe zlecenia oraz zareklamować swoją działalność na rynku międzynarodowym mogą zgłosić swój udział poprzez uzupełnienie formularza zgłoszeniowego.

Formuła rozmów to max. 30 min spotkania zmierzające do wzajemnego zapoznania się firm i zaprezentowania własnej oferty oraz oczekiwań, co do współpracy.

Konsultanci Enterprise Europe Network udostępnią Państwu katalog profili wszystkich firm, które zgłoszą swój udział w giełdzie, a następnie zaaranżują spotkania z wybranymi przez państwa – potencjalnymi kooperantami.

Giełda odbędzie się podczas pierwszego dnia targów BUD-GRYF i ENERGIA tj. 18 marca 2011r., w piątek.
Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 23 lutego 2011 !

Szczegółowy harmonogram działań a także opis formuły giełdy znajdą Państwo w ulotce.

Na życzenie udostępnimy Państwu drogą elektroniczną:

– formularz zgłoszeniowy, który należy złożyć do 23.02.2011r! e-mail’em na adres: k.mecinska@zsrg.szczecin.pl lub faksem na nr 91 433 02 66
– ulotkę szczegółowo infor
mującej o zasadach uczestnictwa w giełdzie
– listę hoteli
– mapkę z lokalizacją Międzynarodowych Targów Szczecińskich
– listę branż

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Panią Katarzyną Męcińską, tel.: 91 433 02 20, faks: 91 433 02 66, e-mail: k.mecinska@zsrg.szczecin.pl