Enterprise Europe Network | Polska Zachodnia

Wspieramy przedsiębiorców w rozwoju innowacyjności i zdobywaniu zagranicznych wynków

Międzynarodowa Giełda Kooperacyjna WOD-KAN, 25 maja 2011, Bydgoszcz

Ośrodek Enterprise Europe Network w Kaliszu i Toruniu wspólnie z Izbą Gospodarczą „Wodociągi Polskie” serdecznie zapraszają producentów, dystrybutorów oraz specjalistów z branży wodno-kanalizacyjnej na Międzynarodową Giełdę Kooperacyjną podczas Targów WOD-KAN, która odbędzie się 25 maja 2011 r. w obiektach wystawienniczych terenu Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku „MYŚLĘCINEK”, przy ul. Gdańskiej 173–175 w Bydgoszczy.


Dlaczego warto wziąć udział w spotkaniach?

Giełda daje możliwość i szansę do zaprezentowania Państwa innowacji technologicznych, produktów oraz projektu badawczego. Spotkania tego typu to najczęściej pierwszy krok w kierunku nawiązania długotrwałej, owocnej współpracy o charakterze międzynarodowym.

Spotkania brokerskie podczas Targów WOD-KAN 2011 są idealną platformą do:

* obserwacji rynku oraz zdobywania wiedzy o najnowszych technologiach,
* przedyskutowania porozumień licencyjnych, produkcyjnych i dystrybucyjnych,
* uzyskania doradztwa w zakresie możliwości dofinansowania na projekty badawczo-rozwojowe,
* dokonania identyfikacji potencjalnych partnerów w celu realizacji europejskich projektów B+R.

Koszt udziału

Udział w Spotkaniach Brokerskich jest bezpłatny!

W celu zapisania się na Giełdę należy do dnia 6 maja 2011 r. zarejestrować profil swojej firmy na  stronie: http://www.b2match.eu/wod-kan

Po wprowadzeniu danych kontaktowych firmy, zostaniecie Państwo poproszeni o utworzenie profilu oczekiwanej współpracy. Następnie otrzymają Państwo potwierdzenie przeprowadzonej rejestracji. W każdej chwili będzie możliwy powrót do edycji swojego profilu i zapisania odpowiednich zmian.

Prosimy pamiętać, iż oferty będą ogólnie dostępne. Prosimy zatem o nieumieszczanie żadnych informacji związanych z poufnymi prawami własności intelektualnej. Liczba miejsc dla uczestników Giełdy jest ograniczona, a o udziale w spotkaniach decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Wybór partnera rozmów

Aby wybrać interesujący Państwa profil i partnera do spotkania należy się zalogować na wcześniej utworzone konto i wybrać profil partnera. Kilka dni przed rozpoczęciem Giełdy otrzymają Państwo osobisty harmonogram spotkań (który może być aktualizowany bezpośrednio przed Targami online). W planie spotkań zawarte zostaną informacje o czasie, numerze stolika oraz danych firmy, z którą zaaranżowano spotkanie.

Podczas Targów

Podczas samych spotkań kooperacyjnych, otrzymają Państwo zaktualizowaną wersję harmonogramu rozmów. Stoliki zostaną ponumerowane, a na każdym z nich zostaną umieszczone informacje o rozmowach w ramach konkretnego stolika. Ponadto pracownicy sieci Enterprise Europe Network w czasie trwania Giełdy będą do Państwa dyspozycji.

Po raz drugi Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji, oprócz Giełdy Kooperacyjnej, zostaną wzbogacone o Centrum Doradztwa Unijnego, gdzie pracownicy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. odpowiedzą na pytania związane z pozyskiwaniem funduszy unijnych.

Więcej informacji udziela: Aleksandra Kasprzak, nr tel. 62 765 60 62, e-mail: een@kip.kalisz.pl