Enterprise Europe Network | Polska Zachodnia

Wspieramy przedsiębiorców w rozwoju innowacyjności i zdobywaniu zagranicznych wynków

Targi i giełda kooperacyjna Hannover Messe 2011

4-8 kwietnia, Hanower (Niemcy)

Serdecznie zapraszamy do udziału w Międzynarodowych Targach Nowoczesnych Technologii oraz Giełdzie Kooperacyjnej „Hannover Messe 2011”, które odbędą się w dniach 4-8 kwietnia 2011 w Hanowerze.

Najważniejsze targi technologiczne na świecie to aż trzynaście wystaw branżowych zgromadzonych pod jednym dachem. W tym roku w centrum uwagi znajdzie się tematyka związana z automatyką przemysłową, energetyką, technologią napędów i mechaniką płynów, dostawami dla przemysłu i usługami branżowymi oraz innowacyjnymi technologiami i rozwiązaniami jutra.
Uczestnictwo w Targach i Giełdzie Kooperacyjnej stanowi doskonałą platformę wymiany doświadczeń i nawiązywania kontaktów biznesowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów Wrocławskie Centrum Transferu Technologii chce zaprosić Państwa do udziału w trzydniowym wyjeździe (misji gospodarczej) na targi „Hannover Messe 2011” oraz udziału w Międzynarodowej Giełdzie Brokerskiej (dodatkowo płatne dla zainteresowanych firm).
Zapewniamy bezpłatnie:
  • transport busem/autobusem (Wrocław – Hanower – Wrocław)
  • wejściówki na dwa dni targowe Hannover Messe 2011,
  • organizację wyjazdu i noclegu w Hanowerze lub okolicach
  • opiekę konsultantów WCTT
Uczestnicy ponoszą koszty: dwóch noclegów w Hanowerze (lub okolicach) w wysokości ok. 100 EURO/os./nocleg (w zależności od dostępności miejsc zatrzymamy się w Hanowerze lub okolicznej miejscowości), koszty wyżywienia oraz ewentualnego  uczestnictwa w spotkaniach brokerskich (zainteresowanym firmom przedstawimy szczegóły).
PLAN WYJAZDU w dn. 4-6 kwietnia:
  • Dzień 1 – wyjazd z Wrocławia w godzinach rannych lub przedpołudniowych, przyjazd do Hanoweru
  • Dzień 2 – pobyt na targach w Hanowerze – zwiedzanie targów/udział w spotkaniach brokerskich
  • Dzień 3 – pobyt na targach w Hanowerze – zwiedzanie targów/udział w spotkaniach brokerskich. Popołudniowy lub wieczorny wyjazd do Wrocławia. Nocny przejazd do Wrocławia.
Zgłoszenia przyjmujemy do 21 marca 2011.

INFORMACJE i ZAPISY:
Marcin Haremza, Anna Pytel
T:   71 320 41 94
F:   71 320 39 48
M: m.haremza@wctt.pl, a.pytel@wctt.pl