Enterprise Europe Network | Polska Zachodnia

Wspieramy przedsiębiorców w rozwoju innowacyjności i zdobywaniu zagranicznych wynków

Zasady ubiegania się o dotacje z Unii Europejskiej, warsztaty konstruowania projektu

Enterprise Europe Network przy Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza przedsiębiorców na szkolenie nt.: „Zasady ubiegania się o dotacje z Unii Europejskiej, warsztaty konstruowania projektu ”.
Szkolenie organizowane jest w ramach działań ośrodka Enterprise Europe Network i będzie miało charakter praktycznych warsztatów. Poprowadzi je pani Zuzanna Szczudlik. Podczas szkolenia będziecie Państwo mieli możliwość nabycia praktycznych umiejętności w zakresie konstruowania projektu i wypełniania wniosku aplikacyjnego o dotację z Unii Europejskiej.

Szkolenie odbędzie się 18 marca 2011r. w godz. 8.45 – 15.45 w siedzibie Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości przy ul. Częstochowskiej 25 w Kaliszu. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona (do 25 uczestników), o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.
Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 16 marca 2011 r. poprzez przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego faksem pod nr 62 767 23 43 lub e-mailem na adres: een@kip.kalisz.pl. W przypadku pytań prosimy o kontakt pod nr 62 765 60 58 /62. Uczestnictwo potwierdzane będzie telefonicznie przez konsultanta, po przesłaniu przez Państwa formularza zgłoszeniowego.

Szczegółowy program spotkania oraz formularz zgłoszeniowy do pobrania tutaj

Szkolenie finansowane jest ze środków Komisji Europejskiej i budżetu państwa.

Serdecznie zapraszamy,

Zespół Enterprise Europe Network
przy Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości