Enterprise Europe Network | Polska Zachodnia

Wspieramy przedsiębiorców w rozwoju innowacyjności i zdobywaniu zagranicznych wynków

Szkolenie: Transakcje wewnątrzwspólnotowe – obowiązki przedsiębiorcy w świetle aktualnych zmian

Szanowni Państwo,

kaliski ośrodek Enterprise Europe Network serdecznie zaprasza do udziału w praktycznym szkoleniu nt.: „Transakcje wewnątrzwspólnotowe – obowiązki przedsiębiorcy w świetle aktualnych zmian”.

Szkolenie poprowadzi Pani Anna Łuczak, wieloletni pracownik administracji skarbowej, specjalista w zakresie prawa podatkowego, szczególnie podatku od towarów i usług. Od 2003 roku prowadzi spotkania z przedsiębiorcami mające na celu przybliżenie problematyki prawidłowego rozliczania podatku VAT w transakcjach krajowych i zagranicznych.

Szkolenie odbędzie się 7 czerwca 2011 r. w godz.: 8.45 -15.45 w siedzibie Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości przy ul. Częstochowskiej 25 w Kaliszu. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona do 25 uczestników, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 5 czerwca 2011
poprzez przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego faxem pod nr 62 767 23 43 lub e-mailem na adres: een@kip.kalisz.pl. W przypadku pytań prosimy o kontakt pod nr. tel. 62 765 60 62. Uczestnictwo w szkoleniu potwierdzane będzie przez konsultanta, po przesłaniu przez Państwa formularza zgłoszeniowego.

Formularz i program szkolenia do pobrania TUTAJ