Enterprise Europe Network | Polska Zachodnia

Wspieramy przedsiębiorców w rozwoju innowacyjności i zdobywaniu zagranicznych wynków

Własność intelektualna w działalności promocyjno-reklamowej firmy, 30 czerwca 2011r. Wrocław

Szanowni Państwo,

Ośrodek Enterprise Europe Network afiliowany przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. serdecznie zaprasza w dniu 30 czerwca 2011 roku do udziału w bezpłatnym szkoleniu na temat własności intelektualnej w działalności promocyjno-reklamowej firmy.

Celem szkolenia, organizowanego dla przedsiębiorców, jest przekazanie aktualnych informacji oraz praktycznych wskazówek w temacie znaków towarowych, wzorów przemysłowych, prawa autorskiego, stron internetowych, domen, adresów internetowych oraz nieuczciwej konkurencji w Internecie.  

Ekspertem prowadzącym szkolenie będzie dr Justyna Ożegalska- Trybalska  – absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Zajmuje stanowisko adiunkta w Zakładzie Prawa Własności Przemysłowej i Ochrony Konkurencji w Instytucie Prawa Własności Intelektualnej UJ. Pełni funkcję eksperta w unijnym projekcie IPR-Helpdesk. Prowadzi wykłady z zakresu prawa autorskiego, prawa własności przemysłowej oraz prawa Internetu na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz wykłady na studiach podyplomowych organizowanych przez Instytut. Od ponad 8 lat zajmuje się problematyką prawną domen internetowych.

Szkolenie odbędzie się we Wrocławiu w Hotelu „Mercure Panorama”, Plac Dominikański 1 w godzinach: 09:45 – 15:15.

W załączeniu przekazujemy szczegółowy PROGRAM wydarzenia.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO do dnia 27 czerwca 2011 roku na adres poczty elektronicznej: marek.stankiewicz@darr.pl lub na numer faksu: 74 64 80 451.

Więcej informacji udziela Marek Stankiewicz: tel. 074 648 04 46

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona, a w związku z tym proces naboru zostanie zamknięty w momencie wyczerpania się miejsc.

Serdecznie zapraszamy!