Enterprise Europe Network | Polska Zachodnia

Wspieramy przedsiębiorców w rozwoju innowacyjności i zdobywaniu zagranicznych wynków

Bezpłatne szkolenie: jak załozyć i prowadzić działalność gospodarczą w Niemczech – aspekty prawne i praktyczne przykłady

Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w szkoleniu nt.: „Jak założyć i prowadzić działalność gospodarczą w Niemczech – aspekty prawne i praktyczne przykłady”.
Szkolenie organizowane jest w ramach działań ośrodka Enterprise Europe Network. Poprowadzi je Pan Radosław Niecko, niemiecki adwokat, specjalista w dziedzinie prawa gospodarczego i handlowego, prawa cywilnego i prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych.
Podczas spotkania omówione zostaną aspekty związane z wyborem formy prawnej działalności, procedurą rejestracyjną oraz inne zagadnienia związane z prowadzeniem własnej firmy w Niemczech.
Szkolenie odbędzie się 10 sierpnia 2011r. w godz. 10.00 – 15.00 w siedzibie Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości przy ul. Częstochowskiej 25 w Kaliszu. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona (do 25 uczestników), o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.
Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 5 sierpnia 2011 r. poprzez przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego faksem pod nr 62 767 23 43 lube-mailem na adres: een@kip.kalisz.pl. W przypadku pytań prosimy o kontakt pod nr 62 765 60 58 /62.
Uczestnictwo w szkoleniu potwierdzane będzie telefonicznie przez konsultanta, po przesłaniu przez Państwa formularza zgłoszeniowego.

Program spotkania oraz formularz zgłoszeniowy:

http://www.kip.kalisz.pl/

Szkolenie finansowane jest ze środków Komisji Europejskiej i budżetu państwa.

Serdecznie zapraszamy

Zespół Enterprise Europe Network
przy Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości