Enterprise Europe Network | Polska Zachodnia

Wspieramy przedsiębiorców w rozwoju innowacyjności i zdobywaniu zagranicznych wynków

Analiza rynków międzynarodowych – praktyczne warsztaty

Enterprise Europe Network przy Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza Państwa do udziału w bezpłatnym szkoleniu nt.: „Analiza rynków międzynarodowych – praktyczne warsztaty”

Szkolenie poprowadzi dr Dariusz Trzmielak – dyrektor Centrum Transferu Technologii Uniwersytetu Łódzkiego, specjalizujący się w badaniach marketingowych, w ocenie potencjału rynkowego dla technologii i innowacyjnych rozwiązań.

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z zasadami badania rynku i ukształtowanie umiejętności zastosowania metod pomiaru i interpretacji informacji.

Szkolenie odbędzie się 30 sierpnia 2011r. w godz. 9.00 – 15.30 w siedzibie Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości przy ul. Częstochowskiej 25 w Kaliszu. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona (do 25 uczestników), o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 26 sierpnia 2011 r. poprzez przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego faksem pod nr 62 767 23 43 lub e-mailem na adres: een@kip.kalisz.pl. W przypadku pytań prosimy o kontakt pod nr 62 765 60 58 /62. Uczestnictwo w szkoleniu potwierdzane będzie telefonicznie przez konsultanta, po przesłaniu formularza zgłoszeniowego.

Dokumenty:
Formularz zgłoszeniowy – pobierz
Program szkolenia – pobierz

Szkolenie finansowane jest ze środków Komisji Europejskiej i budżetu państwa.

Serdecznie zapraszamy!

Zespół Enterprise Europe Network
przy Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości