Enterprise Europe Network | Polska Zachodnia

Wspieramy przedsiębiorców w rozwoju innowacyjności i zdobywaniu zagranicznych wynków

Misja gospodarcza na Tajwan – TAITRONICS

Ośrodek Enterprise Europe Network afiliowany przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza do udziału w misji gospodarczej na Tajwan.

Misja gospodarcza na Tajwan jest organizowana przez ośrodek Enterprise Europe Network afiliowany przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach poddziałania 6.5.2 PO IG, co umożliwia przedsiębiorcom uzyskanie dofinansowania nawet do wysokości 75% kosztów udziału w imprezie.

Główną częścią misji będzie udział w Międzynarodowych Targach Elektroniki – TAITRONICS (10-13 października 2011 r.)

Wyjazd został zaplanowany z myślą o przedsiębiorcach z branż: elektronicznej, IT oraz ICT. Podporządkowując program misji promocji polskich firm, ich produktów, usług, a przede wszystkim osiągnięć technologicznych umożliwiono nawiązanie trwałej współpracy biznesowej z przedsiębiorcami tajwańskimi, pozyskanie nowych kontrahentów, w tym również podwykonawców, uzyskanie dostępu do będącego światowym ośrodkiem rynku produktów opartych na zaawansowanych technologiach oraz, co nie bez znaczenia, zapoznanie się z innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie elektroniki i telekomunikacji.

Szczegółowe informacje odnośnie do organizacji wyjazdu, zasad oraz  procedury ubiegania się o dofinansowanie udziału w misji dostępne są poprzez stronę www.een.org.pl/index.php/targi-misje-i-gieldy-kooperacyjne/articles/TAITRONICS.html .

Przedsiębiorcy zainteresowani udziałem w misji powinni przesłać uzupełniony formularz zgłoszeniowy (do pobrania na wyżej wskazanej stronie) organizatorom (PARP) na adres poczty elektronicznej: olaf_olesinski@parp.gov.pl  najpóźniej do dnia 31 sierpnia br.

Wnioski o dofinansowanie udziału w misji w ramach poddziałania 6.5.2 POIG wraz z niezbędnymi załącznikami należy złożyć w Ministerstwie Gospodarki nie później niż do dnia 12 września br. 

Dalszymi wyjaśnieniami oraz pomocą w opracowaniu wymaganej dokumentacji służy osobiście:
 
Olaf Olesiński
Departament Promocji Gospodarczej
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
ul. Pańska 81/83, 00-834 Warszawa
tel.: (+48 22) 432 87 05
faks: (+48 22) 432 70 46
e-mail: olaf_olesinski@parp.gov.pl