Enterprise Europe Network | Polska Zachodnia

Wspieramy przedsiębiorców w rozwoju innowacyjności i zdobywaniu zagranicznych wynków

Warsztaty:”Ochrona wzornictwa przemysłowego w prawie unijnym i polskim”, 30.09.2011

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego – SCP serdecznie zaprasza do udziału w warsztatach dedykowanych przedsiębiorcom, w tym w szczególności projektantom wzorów przemysłowych, producentom, a także każdemu designerowi, który chce chronić swój autorski projekt.

Spotkanie poprowadzą eksperci z warszawskiej kancelarii rzeczników patentowych PATPOL, Mecenas Bartłomiej Kochlewski oraz rzecznik patentowy, Pani Izabella Dudek-Urbanowicz. Warsztaty będą towarzyszyć targom „Wszystko dla domu” odbywającym się w Szczecinie, w halach targowych Międzynarodowych Targów Szczecińskich, przy ul. Struga 6-8. To znakomita okazja by połączyć możliwość pozyskania wiedzy i istotnych  informacji, a także nawiązać współpracę i zapoznać się z nowymi trendami w branży meblarskiej  i artykułów wyposażenia wnętrz!

Warsztaty odbędą się w sali seminaryjnej w Strefie Designerów, w godz. 11.30 – 15.30.
Zgłoszenia przyjmujemy do  26 września do godz. 12.00. ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA !!!

Zainteresowanych prosimy o rejestrację online na stronie www.zsrg.szczecin.pl. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: tel: 91 433 02 20, faks: 91 433 02 66, e-mail: een@zsrg.szczecin.pl, k.mecinska@zsrg.szczecin.pl.

Formularz zgłoszeniowy