Enterprise Europe Network | Polska Zachodnia

Wspieramy przedsiębiorców w rozwoju innowacyjności i zdobywaniu zagranicznych wynków

Energooszczędne budownictwo w rzemiośle – saksońsko-dolnośląska wymiana doświadczeń

Ośrodek Enterprise Europe Network afiliowany przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza w imieniu Dolnośląskiej Izby Rzemieślniczej do udziału w projekcie Energooszczędne budownictwo w rzemiośle – saksońsko-dolnośląska wymiana doświadczeń realizowanym przez Dolnośląską Izbę Rzemieślniczą we Wrocławiu oraz Izbę Rzemieślniczą w Dreźnie.

Mamy przyjemność zaprosić na seminarium w ramach projektu oraz giełdę kooperacji, które odbędą się w dniach 13 i 14 października 2011 w Zgorzelcu w hotelu Pod Orłem.

Podczas seminarium otrzymają Państwo praktyczne wskazówki dotyczące wymagań prawnych, możliwości finasowania inwestycji oraz aktualnej sytuacji na rynku budownictwa energooszczędnego oraz renowacji energetycznej. Zapewniamy możliwość dyskusji z ekspertami. Zapraszamy do nawiązywania kontaktów biznesowych podczas giełdy kooperacji z partnerami z Polski oraz Saksonii.

Seminarium będzie prowadzone w języku niemiecki i polskim. Organizatorzy zapewniają tłumaczenie symultaniczne. Uczestnictwo w projekcie jest bezpłatne.

Uczestnikami seminarium mogą być dolnośląscy i saksońscy przedsiębiorcy oraz zatrudnieni pracownicy, mieszkańcy zainteresowani rozpoczęciem prowadzenia działalności gospodarczej – jako potencjalni przedsiębiorcy oraz instytucje otoczenia biznesu.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO  do Pana Jakuba Turańskiego na adres email: j.turanski@izba.wroc.pl, tel. 71-344-86-91 wew. 29.

Szczegółowy PROGRAM wydarzenia dostępny jest TUTAJ.