Enterprise Europe Network | Polska Zachodnia

Wspieramy przedsiębiorców w rozwoju innowacyjności i zdobywaniu zagranicznych wynków

Znak CE – odpowiedzialność producenta stolarki budowlanej w świetle nowych przepisów

Enterprise Europe Network przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego – Szczecińskie Centrum Przedsiębiorczości zaprasza Państwa do udziału w bezpłatnym szkoleniu w zakresie obejmującym problematykę Oznakowania CE dla producentów stolarki budowlanej, które odbędzie się 22 lutego 2012 r., w naszej siedzibie, przy ul. Kolumba 86 w Szczecinie, w godz. 09:00 – 15:30, sala konferencyjna na parterze.

Szkolenie poprowadzą eksperci w przedmiotowym temacie, a mianowicie:

  • Pani Małgorzata Antczak– od 2004 roku kierownik Wydziału Wyrobów Budowlanych, Wojewódzki Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Poznaniu. Wydział ten zajmuje się kontrolami wyrobów budowlanych wprowadzonych do obrotu, znajdujących się u sprzedawców i producentów.
  • Pan Adam Mścichowski – kierownik Mobilnego Laboratorium Techniki Budowlanej, rzeczoznawca stolarki budowlanej. Pan Adam Mścichowski posiada kilkunastoletnie doświadczenie badawcze zdobyte w Instytucie Techniki Budowlanej w Zakładzie Badań Lekkich Przegród i Przeszkleń w Warszawie.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny!
Warunkiem uczestniczenia w szkoleniu jest przesłanie do 20 lutego br., do godz.12.00 do biura Enterprise Europe Network wypełnionego zgłoszenia. Potwierdzenie należy wysłać faksem

na nr: 91 433 02 66 lub mailem na adres: een@zsrg.szczecin.pl

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z p. Hanną Rojek lub p. Łukaszem Żakiem: tel.: 91 433 02 20 , e-mail: een@zsrg.szczecin.pl .

Serdecznie zapraszamy!

Zespół Enterprise Europe Network

przy ZSRG-SCP