Enterprise Europe Network | Polska Zachodnia

Wspieramy przedsiębiorców w rozwoju innowacyjności i zdobywaniu zagranicznych wynków

Targi ITM Poznań – Centrum Doradztwa i Zgłaszania Potrzeb na Innowacje – 29 maja – 1 czerwca 2012

Poznański Park Naukowo-Technologiczny Fundacji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza (PPNT) wraz z Partnerami Wspierającymi – Centrum Innowacji, Rozwoju i Transferu Technologii Politechniki Poznańskiej oraz Polską Izbą Gospodarczą Importerów, Eksporterów i Kooperacji zapraszają przedsiębiorców do udziału w wydarzeniach organizowanych w czasie targów Innowacje-Technologie-Maszyny Polska, które odbędą się w dniach 29 maja – 1 czerwca 2012 w Poznaniu.

Przez wszystkie dni targów konsultanci i specjaliści z PPNT, CIRiTT oraz PIGIEiK będą do Państwa dyspozycji na stoisku Centrum Doradztwa i Zgłaszania Potrzeb na Innowacje (Pawilon 3, stoisko nr 50) – projektu Międzynarodowych Targów Poznańskich, realizowanego we współpracy z PPNT finansowanego przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Celem projektu jest pomoc przedsiębiorcom w rozwiązywaniu problemów natury technologicznej, związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą. Poprzez Centrum Doradztwa jednostki badawczo-rozwojowe będą miały możliwość zaprezentowania swej oferty badawczej przedstawicielom przemysłu oraz przedyskutowania jej podczas spotkań kooperacyjnych. Przedstawiciele przemysłu będą mieli możliwość złożenia zapotrzebowania na badania i wyszukania odpowiedniego partnera naukowego. Podczas spotkań kooperacyjnych możliwe będzie omówienie zgłaszanej potrzeby z przedstawicielami jednostek B+R. Ponadto uczestnicy poznają możliwości finansowania innowacji i projektów badawczych oraz najnowsze oferty współpracy firm zagranicznych z baz sieci Enterprise Europe Network.

Aby wziąć udział w spotkaniach z jednostkami badawczo-rozwojowymi lub zawrzeć swą ofertę w bazie zapraszamy na stronę http://cd.ppnt.poznan.pl. Spotkania nauki i przemysłu odbędą się 31 maja w godzinach od 10 do 13 na stoisku Centrum Doradztwa.

Do skorzystania z usług Centrum zapraszamy wszystkich przedsiębiorców, zainteresowanych wprowadzeniem innowacyjnych zmian. Wystarczy zarejestrować się online lub przyjść w czasie targów do stoiska Centrum. Problemy mogą dotyczyć różnych dziedzin gospodarki.

Rejestracja potrzeb, wyszukiwanie partnerów przed, w czasie i po targach oraz udział w spotkaniach są bezpłatne.

W przypadku pytań prosimy o kontakt:
Poznański Park Naukowo-Technologiczny
e-mail:centrum.doradztwa@ppnt.poznan.pl
tel.: (0-61) 827 97 49
fax.: (0-61) 827 97 46

ITM Polska

to największe w Europie Środkowej targi nowoczesnych technologii dla przemysłu. Na powierzchni ponad 20.000 mkw około 1000 firm z kilkudziesięciu krajów zaprezentuje tu najnowsze produkty i rozwiązania technologiczne w ramach specjalistycznych salonów branżowych.

Zapraszamy!