Enterprise Europe Network | Polska Zachodnia

Wspieramy przedsiębiorców w rozwoju innowacyjności i zdobywaniu zagranicznych wynków

Tunezja zaprasza przedsiębiorców z Europy

Zapraszamy na spotkania biznesowe oraz targi , które odbędą się w dniach 28-30 listopada 2012 r. w Tunisie

Ośrodek Enterprise Europe Network afiliowany przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w imieniu partnera z Sieci działającego przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w misji gospodarczej do Tunezji. Wydarzenie organizowane jest w ramach inicjatywy Komisji Europejskiej „Mission for Growth„, która wspiera przedsiębiorców z Unii Europejskiej w nawiązywaniu kontaktów biznesowych i poznania rynków takich państw jak Chiny, Rosja czy kraje Afryki Północnej.

Inicjatywa składa się z trzech wydarzeń:

Targi: weźmie w nich udział ponad 300 tunezyjskich firm z branży usługowej oraz przemysłowej. Hala wystawowa zostanie podzielona na dwa centra: w pierwszym z nich obecne będą firmy z branż technologicznych oraz usługowych, w drugim zaś ośrodki wspierające inwestycje oraz instytucje finansujące.

Indywidualne spotkania biznesowe dedykowane są przede wszystkim przedstawicielom branży: mechanicznej i elektrotechnicznej, rolno-spożywczej, tworzyw sztucznych, energii odnawialnej i ochrony środowiska, ICT, farmaceutycznej. Profile firm tunezyjskim, które wezmą udział w giełdzie dostępne są na stronie  www.cat2012.tn/en/offres.asp

Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu proszone są o rejestrację na stronie
www.made-in-tunisia.net/b2b/cat2012/new-b2b/inscription.php?val

Przed rejestracją prosimy o kontakt z Justyną Sapryk z PARP – justyna_sapryk@parp.gov.pl,
tel.: 22 432 71 02.

Konferencje oraz warsztaty zostaną przede wszystkim poświęcone wzmocnieniu rozwoju przemysłowego Tunezji oraz stworzeniu sprzyjających uwarunkowań dla inwestycji. Poruszone zostaną również kwestie technologii i innowacji w sektorze MŚP.

Udział w giełdzie oraz targach jest bezpłatny. Przedsiębiorcy mogą również liczyć na bezpłatne wsparcie ze strony ośrodków sieci EEN. Koszty związane z podróżą i zakwaterowaniem uczestnicy pokrywają we własnym zakresie. Szacowany koszt misji (noclegi+przelot) wynosi ok. 4 000 PLN. Istnieje możliwość skorzystania z pakietów przygotowanych przez organizatorów wydarzenia, które obejmują m.in. transfer z lotniska oraz zakwaterowanie.

Więcej informacji na temat misji znajdą Państwo na stronie www.cat2012.tn. Dostępna jest tam również lista 300 tunezyjskich firm, które wezmą udział w wydarzeniu.

Dodatkowych informacji udziela:
Justyna Sapryk, PARP
justyna_sapryk@parp.gov.pl
tel.: 22 432 71 02