Enterprise Europe Network | Polska Zachodnia

Wspieramy przedsiębiorców w rozwoju innowacyjności i zdobywaniu zagranicznych wynków

Spotkania biznesowe w ramach Międzynarodowych Targów Technologii Ochrony Środowiska POLLUTEC

Ośrodek Enterprise Europe Network afiliowany przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w imieniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w giełdzie kooperacyjnej podczas Międzynarodowych Targów Technologii Ochrony Środowiska POLLUTEC, które odbędą się w dniach 27-30 listopada 2012 r. w Lyon (Francja).
Giełda kooperacyjna przeznaczona jest dla firm, instytutów badawczych, szkół wyższych i innych podmiotów działających w sektorze ochrony środowiska, energetyki i technologii środowiskowych.

To doskonała okazja do:
• pozyskania nowych zleceń,
• zapoznania się z nowymi produktami i technologiami,
• promocji firmy na rynkach zagranicznych,
• wymiany doświadczeń z ekspertami z branży technologii środowiskowych.

Uczestnicy giełdy kooperacyjnej będą mieli również możliwość wzięcia udziału w wizytach studyjnych w firmach/laboratoriach działających w branży ekologii przemysłowej/zarządzania odpadami lub efektywnego wykorzystania energii w dniu 26 listopada 2012 r.
Udział w giełdzie kooperacyjnej na targach POLLUTEC jest bezpłatny.
Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się na stronie http://www.een.org.pl/index.php/targi-misje-i-gieldy-kooperacyjne/articles/pollutec2012.html
Dodatkowych informacji udziela p. Aleksandra Wadowska, PARP, e-mail: aleksandra_wadowska@parp.gov.pl, tel.: 0 22 432 83 75.