Enterprise Europe Network | Polska Zachodnia

Wspieramy przedsiębiorców w rozwoju innowacyjności i zdobywaniu zagranicznych wynków

Konferencja pn. „Przedsiębiorczość Akdemicka”, 13 grudnia 2012 r.

Ośrodek Enterprise Europe Network afiliowany przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. serdecznie zaprasza w dniu 13 grudnia 2012 roku do udziału w Konferencji, której celem jest przekazanie wiedzy o aktywności biznesowej środowiska akademickiego oraz przedstawienie młodym przedsiębiorcom sposobów wsparcia rozwoju przedsiębiorczości akademickiej.

Zakres tematyczny:
•przełamywanie barier w rozwoju przedsiębiorczości akademickiej
•przedsiębiorczość akademicka w kontekście polityki pro-innowacyjnej
•jak Anioły Biznesu wspierają pomysły biznesowe młodych przedsiębiorców
•JEREMIE – fundusze pożyczkowe, poręczeniowe dla przedsiębiorstw
•Dolnośląski Bon na Innowacje – projekt wspiera prowadzenie prac badawczo-rozwojowych i wdrożeniowych przez jednostki naukowe na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw poprzez m.in. sfinansowanie 300 bonów o wartości 18 000 zł

Wydarzenie organizowane jest w ramach Dolnośląskich Dni Innowacji. Pierwszy dzień Dolnośląskich Dni Innowacji w dniu 12 grudnia 2012 organizuje Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego. Więcej informacji o pierwszym dniu Dolnośląskich Dni Innowacji można znaleźć na stronie: www.innowacje.dolnyslask.pl.

Szkolenie odbędzie się w Szczawnie-Zdroju w Dolnośląskim Parku Technologicznym, ul. Szczawieńska 2 w godzinach: 10:00 – 15:30.

Szczegółowy PROGRAM wydarzenia dostępny jest TUTAJ.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO do dnia 10 grudnia 2012 roku na adres poczty elektronicznej: katarzyna.bienia@darr.pl lub na numer faksu: 74 64 80 451

Udział w szkoleniu jest finansowany ze środków Unii Europejskiej. Ilość miejsc jest ograniczona, a w związku z tym proces naboru zostanie zamknięty w momencie wyczerpania się miejsc.

Serdecznie zapraszamy!