Enterprise Europe Network | Polska Zachodnia

Wspieramy przedsiębiorców w rozwoju innowacyjności i zdobywaniu zagranicznych wynków

Spotkania b2b przy targach BUD-GRYF i ENERGIA, Szczecin 15.03.2013

budgryf13         Już po raz piąty zapraszamy do udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej, czyli wcześniej zaaranżowanych, 30-minutowych  rozmowach stolikowych z potencjalnymi partnerami w biznesie, w tym kooperantami, klientami, dostawcami, zleceniodawcami,  podwykonawcami i przyszłymi dystrybutorami Państwa produktów.
Do udziału w giełdzie zapraszamy firmy o profilu budowlanym i energetycznym oraz firmy reprezentujące inne branże, z ofertą dla podmiotów działających w sektorze budowlanym i energetycznym. Impreza odbędzie się w dniu 15 marca 2013 w godzinach 10.00 – 17.00 i jak zwykle będzie towarzyszyć największym na Pomorzu Zachodnim targom budowlanym BUD-GRYF i targom energii odnawialnej i konwencjonalnej ENERGIA. Stolikowe rozmowy z wybranymi przez Państwa firmami odbędą się w Sali bezpośrednio na halach targowych przy ulicy Struga 6-8 w Szczecinie.

Obszary tematyczne imprezy to:

•    materiały budowlane
•    maszyny i narzędzia
•    materiały wykończeniowe w budownictwie i wyposażeniu wnętrz
•    energia odnawialna i konwencjonalna
•    usługodawcy: geodezja, kartografia, projektowanie
•    wykonawcy

UDZIAŁ W GIEŁDZIE JEST BEZPŁATNY I ZWALNIA Z OPŁATY WSTĘPU NA TARGI

Zachęcamy do rejestracji udziału już teraz, bo zwiększa to szanse na znalezienie odpowiednich partnerów i wydłuża okres promocji profilu Państwa firmy.

Rejestracji dokonujemy bezpośrednio na stronie Internetowej imprezy: http://www.b2match.eu/budgryf2013, klikając na pole REGISTER w lewym górnym rogu strony. Profil firmy zawiera charakterystykę firmy, lub konkretnego produktu/usługi, które chcą Państwo wypromować oraz formę oczekiwanej współpracy. Profil uzupełniamy w j. angielskim.Z chwilą jego weryfikacji otrzymają Państwo potwierdzenie na wskazaną skrzynkę e-mail. Ponadto, dzięki systemowi b2match, będą Państwo mogli w każdej chwili zalogować się do systemu, dokonać edycji swojego profilu, sprawdzić, którzy z uczestników odwiedzili Państwa profili, a co najważniejsze w wyznaczonym czasie dokonać wyboru, z kim będą Państwo chcieli mieć umówione spotkanie. Mogą Państwo również zaakceptować bądź odrzucić prośby o spotkanie przedstawione przez inne zarejestrowane firmy.

Wszystkie najważniejsze informacje znajdą Państwo na stronie: http://www.b2match.eu/budgryf2013 tj. szczegółowy zakres branżowy, wskazówki dojazdu, listę hoteli dla przyjezdnych, ważne terminy a także informację o możliwości wystawienia się na targach.

W przypadku pytań dotyczących giełdy zapraszamy do kontaktu z Panią Katarzyną Męcińską  pod nr tel: 91 433 02 20 lub e-mail: k.mecinska@zsrg.szczecin.pl

Jeszcze nieprzekonanych zachęcam do obejrzenia video-klipu z ostatniej edycji giełdy w 2012r.: http://www.youtube.com/watch?v=s2FFcwSDH_8