Enterprise Europe Network | Polska Zachodnia

Wspieramy przedsiębiorców w rozwoju innowacyjności i zdobywaniu zagranicznych wynków

Portugalia zaprasza przedstawicieli branży spożywczej

Międzynarodowe Targi Żywności, Hotelarstwa i Technologii dla Przemysłu Spożywczego ALIMENTARIA & HOREXPO, Lizbona 14-17 kwietnia 2013 r.

Ośrodek Enterprise Europe Network afiliowany przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w imieniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Lizbonie, mają zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Międzynarodowych Targach Żywności, Hotelarstwa i Technologii dla Przemysłu Spożywczego ALIMENTARIA & HOREXPO, które odbędą się w Lizbonie w dniach 14-17 kwietnia 2013 r.

Polscy przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na udział w targach ALIMENTARIA & HOREXPO, będą mieli możliwość:
• prezentacji materiałów informacyjno-promocyjnych na wspólnym stoisku wykupionym i przygotowanych przez WPHI w Lizbonie i PARP;
• wzięcia udziału w indywidualnych spotkaniach biznesowych b2b z zagranicznymi firmami.

Udział w targach oraz spotkaniach b2b jest bezpłatny.
Uczestnicy ponoszą koszty przelotu, zakwaterowania i transportu materiałów promocyjnych we własnym zakresie.

ALIMENTARIA & HOREXPO to największe targi spożywcze w Portugalii i jedne z najważniejszych w Europie. Po raz kolejny targi skupią ofertę trzech sektorów: spożywczego, HORECA i technologii dla przemysłu spożywczego. Według szacunków organizatorów tegoroczna edycja zgromadzi ponad 850 wystawców i 30 000 zwiedzających.

wszelkie szczegółowe informacje znajdują się na stroniehttp://www.een.org.pl/index.php/Targi_2/articles/AlimentariaLisboa.html
Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w Międzynarodowych Targach Żywności, Hotelarstwa i Technologii dla Przemysłu Spożywczego ALIMENTARIA & HOREXPO prosimy o kontakt:
Aleksandra Wadowska, PARP
e-mail: aleksandra_wadowska@parp.gov.pl
tel.: 022 432 83