Enterprise Europe Network | Polska Zachodnia

Wspieramy przedsiębiorców w rozwoju innowacyjności i zdobywaniu zagranicznych wynków

Zapraszamy na Forum Gospodarcze Polska – Armenia, 25 czerwca 2013

Ośrodek Enterprise Europe Network afiliowany przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w imieniu Ministerstwa Gospodarki, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych zaprasza do udziału w Forum Gospodarczym Polska – Armenia, które towarzyszyć będzie wizycie Prezydenta Republiki Armenii w Polsce, Pana Serża Sargsyana.

Forum odbędzie się 25 czerwca 2013 r. w godz. 14.00 – 17.00 w Warszawie (Hotel Hilton, ul. Grzybowska 63, rejestracja od godz. 13.00). Udział w Forum jest bezpłatny.

Ze strony armeńskiej w spotkaniu uczestniczyć będą przedstawiciele resortów gospodarczych, na czele z Ministrem Gospodarki, P. Vahram Avanesyanem. Warunki dostępu do armeńskiego rynku zaprezentuje Dyrektor Generalny Agencji Rozwoju Armenii (ADA), p. Robert Harutyunyan. W wydarzeniu uczestniczyć będą również przedstawiciele uczelni oraz instytutów naukowo-badawczych, a także grupa 33 przedsiębiorców z Armenii, reprezentujących m.in. branże: rolno-spożywczą, napoi alkoholowych i bezalkoholowych, transportową, budowlaną, turystyczną oraz petrochemiczną.

Do udziału w seminarium zapraszamy przedsiębiorców zainteresowanych rynkiem armeńskim i nawiązaniem kontaktów z firmami z tego kraju, a także instytucje, organizacje otoczenia biznesu, uczelnie i inne zainteresowane podmioty.

Informacja o stosunkach gospodarczych Polska – Armenia dostępna jest na stronie internetowej Ministerstwa Gospodarki www.mg.gov.pl.

Informujemy, iż ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o przyjęciu na seminarium decyduje kolejność zgłoszeń. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wyboru uczestników spotkania.

Osoby zainteresowane udziałem w Forum proszone są o wypełnienie elektronicznego formularza zgłoszeniowego. Termin naboru zgłoszeń upływa w dniu 20 czerwca (czwartek).

Program Forum Gospodarczego Polska – Armenia

Lista firm i instytucji z Armenii na seminarium gospodarcze Polska-Armenia 25 czerwca 2013r.

Więcej informacji na temat spotkania może udzielić Pani Anna Awdiejewa: tel. 22 432 71 95, e-mail: anna_awdiejewa@parp.gov.pl.