Enterprise Europe Network | Polska Zachodnia

Wspieramy przedsiębiorców w rozwoju innowacyjności i zdobywaniu zagranicznych wynków

Zapraszamy na webinarium „Polska w Dolinie Krzemowej”

Ośrodek Enterprise Europe Network afiliowany przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w imieniu Ministerstwa Gospodarki, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji w Nowym Jorku i Waszyngtonie biura akceleracyjnego WPHI w Dolinie Krzemowej oraz Ministerstwa Spraw Zagranicznych zaprasza do udziału w webinarium; „Polska w Dolinie Krzemowej”,
w trakcie którego Prezydent RP, Pan Bronisław Komorowski spotka się z polskimi firmami technologicznymi oraz organizacjami aktywnie wspierającymi polskie start-upy w USA.

Webinarium odbędzie się w najbliższy wtorek 24 września, początek o godz. 15:00 CEST (spotkanie potrwa do godz. 18 czasu środkowoeuropejskiego).

Podczas spotkania przedstawione zostaną przykłady sukcesów polskich firm na terenie Doliny Krzemowej, a także dobre praktyki do wykorzystania przez polskie start-upy planujące ekspansję na rynku amerykańskim. Zaprezentowane zostaną również programy mające wspierać młode polskie firmy technologiczne w Dolinie Krzemowej, w tym „Polski Most Krzemowy”, „Ready TO GO”, „10 dni na START”, jak również działania US-Poland Innovation Hub.

Internauci będą mieli możliwość wzięcia aktywnego udziału w dyskusji panelowej.

Transmisja będzie dostępna z dowolnej platformy: PC/MAC, iPhone/iPAd, Android Phone
i Tablet po zarejestrowaniu na stronie: http://webinar.lgbs.pl/Dolina_Krzemowa_PL

Wszystkich zainteresowany serdecznie zapraszamy!