Enterprise Europe Network | Polska Zachodnia

Wspieramy przedsiębiorców w rozwoju innowacyjności i zdobywaniu zagranicznych wynków

Europejskie programy wsparcia biznesu w Polsce – dziś i jutro

Szanowni Państwo!

Ośrodek Enterprise Europe Network afiliowany przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza imieniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości do udziału w bezpłatnej konferencji  pn. „Europejskie programy wsparcia biznesu w Polsce – dziś i jutro” w dniu 28 listopada 2013 roku. Podczas konferencji zostanie podsumowany „Program ramowy na rzecz konkurencyjności i innowacji 2007-2013″ (CIP) oraz omówiony „Program na rzecz konkurencyjności przedsiębiorstw i małych i średnich przedsiębiorstw 2014-2020″ (COSME), czyli następca CIP.

Wydarzenie organizowane jest w ramach „Europejskiego Tygodnia MŚP w Polsce” przez Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE, Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, Krajową Agencję Poszanowania Energii, Związek Banków Polskich oraz Krajowy Punkt Kontaktowy Programu na Rzecz Konkurencyjności i Innowacji (CIP) – Instrumenty Finansowe dla MŚP. Patronat nad imprezą sprawuje Ministerstwo Gospodarki. Wśród prelegentów znajdą się przedstawiciele Komisji Europejskiej, Ministerstwa Gospodarki, PARP, KPK, ZBP oraz przedstawiciele Beneficjentów Programu.

W czasie spotkania politycy i eksperci podsumują wyniki kończącego się programu na rzecz Konkurencyjności i Innowacji oraz przedstawią możliwości płynące z nadchodzących regulacji na lata 2014-2020. Przedsiębiorcy otrzymają także informację o jeszcze dostępnych instrumentach i środkach w zakresie programów ramowych UE na lata 2007-2013.

Link do programu: http://www.kpk.gov.pl/aktualnosci/imprezy/info/5026/index.html?id=5026&s=1

Link do rejestracji: http://www.kpk.gov.pl/hr/zapisy/697.html

Szczegółowy PROGRAM wydarzenia jest dostępny TUTAJ.

Wszelkie pytania dotyczące organizacji i uczestnictwa w spotkaniu proszę kierować na adres aneta.maszewska@kpk.gov.pl .

Więcej na : WWW.CIP.GOV.PL

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!