Enterprise Europe Network | Polska Zachodnia

Wspieramy przedsiębiorców w rozwoju innowacyjności i zdobywaniu zagranicznych wynków

Zapraszamy przedsiębiorców do udziału w Międzynarodowych Targach Innowacji Energetycznych InEnerg 2014 w dniach 4-6 marzec 2014 we Wrocławiu.

Ośrodek Enterprise Europe Network w Szczawnie Zdroju w imieniu Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. oraz REECO Poland Sp. z o.o. zaprasza do udziału Międzynarodowych Targach Innowacji Energetycznych InEnerg 2014 w dniach 4-6 marzec 2014r. we Wrocławiu podczas których odbędą się spotkania kooperacyjne dla firm z branży energetycznej, w szczególności związanej z energią odnawialną i  energooszczędnym budownictwem.

InEnerg 2014 stanowią idealną okazją do ponadregionalnej wymiany doświadczeń, nawiązania cennych relacji biznesowych oraz prezentacji innowacyjnych koncepcji i najnowszych technologii w zakresie OZE, rozproszonej kogeneracji i efektywności energetycznej.

Spotkania kooperacyjne to szybki i łatwy sposób nawiązania biznesowych kontaktów. W ciągu ok. 20 minut będą mieli Państwo okazję przedstawić rozmówcy profil swojej firmy oraz zapoznać się z jego działalnością. Po upływie tego czasu rozpocznie się rozmowa z następnym potencjalnym partnerem biznesowym.

 • Rejestracja za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego opisującego profil działalności
 • Promocja profili
  Wszystkie założone w ten sposób profile będą szeroko promowane przez organizatorów tego wydarzenia. Wgląd do nich będą mieli także oczywiście pozostali uczestnicy tego spotkania.
 • Dobór rozmówców
  • mailowe powiadomienie
  • ustalenie poszczególnych spotkań
  • stworzenie osobistego planu spotkań

KOSZTY:
Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne. Koszty podróży, noclegu nie są pokrywane przez organizatorów.

Dodatkowo uczestnicy spotkań kooperacyjnych otrzymają możliwość uczestnictwa w projekcie grantowym w ramach którego istnieje możliwość otrzymania bezzwrotnego grantu w wysokości do 20 000 euro (dotyczy firm z terenu Dolnego Śląska).

Formularz zgłoszeniowy do pobrania tutaj.

 Więcej informacji na stronie: http://www.inenerg.com

 

 

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

 

KONTAKT:

Aleksandra Kucharska

Tel.: +48 74 64 80 423

Fax: +48 74 64 80 451

e-mail: aleksandra.kucharska@darr.pl

www.darr.pl