Enterprise Europe Network | Polska Zachodnia

Wspieramy przedsiębiorców w rozwoju innowacyjności i zdobywaniu zagranicznych wynków

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty pt.: „Jak zbudować swoją pozycję na rynku międzynarodowym dzięki narzędziom i technikom marketingu internetowego”

Szanowni Państwo !

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. pragnie serdecznie zaprosić Państwa do udziału  w jedynych bezpłatnych warsztatach nt.:

Jak zbudować swoją pozycję na rynku międzynarodowym dzięki narzędziom i technikom marketingu internetowego?

Termin warsztatów: 26 marca 2014 r., godz.: 09:00-16:00.

Miejsce: Dolnośląski Park Technologiczny T-Park, ul. Szczawieńska 2, Szczawno-Zdrój

Warsztaty skierowane są przede wszystkim do firm z sektora MŚP  – zwłaszcza do firm produkcyjnych i eksportujących, bądź planujących rozpocząć eksport własnych produktów/usług poza granice Polski.

Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się:  jak sprawnie analizować potencjał rynkowy produktu/usługi w wybranym kraju,  jak dotrzeć tanio, szybko i skutecznie do zagranicznych klientów  – prowadzenie blogów proeksportowych,  jak korzystać z darmowych narzędzi analitycznych Google  w planowaniu i implementacji strategii wejścia na rynek zagraniczny. Ponadto w czasie warsztatu uczestnicy wraz z prowadzącym będą:  analizować potencjał wybranego rynku UE dla swojej firmy,  analizować konkurencje na danym rynku zagranicznym,  budować budżet promocyjny na rynkach UE  budować strukturę kampanii reklamowej w najpopularniejszej wyszukiwarce internetowej na danym rynku.

Warsztaty poprowadzi Pan Marcin Stojak – absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Kingston University. Pracował 5 lat w dziale planowania i analiz jednego z liderów brytyjskiego rynku sprzedaży internetowej Ocado plc. W londyńskiej agencji Timgu odpowiadał za planowanie i wdrażanie w internecie międzynarodowych strategii dla klientów z Wielkiej Brytanii, Skandynawii i Polski. Wraz ze specjalistami z Chin, Japonii, Rosji, Polski i Anglii założył agencję marketingową Berry Fish specjalizującą się w rozwoju działalności firm na rynkach międzynarodowych.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Osoby zainteresowane szkoleniem prosimy o przesłanie wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszenia na numer: 074 648 04 51, drogą elektroniczną na adres: aleksandra.kucharska@darr.pl lub dostarczyć osobiście na adres: Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Ul. Szczawieńska 2 58-310 Szczawno-Zdrój Recepcja (parter)

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółowym programem szkolenia.

Termin rejestracji uczestników upływa w dniu 21 marca 2014r.

Ilość miejsc jest ograniczona do 20 uczestników !

Pierwszeństwo w zgłoszeniu mają przedsiębiorstwa MMŚP. W przypadku dużego zainteresowania wydarzeniem, Organizator zastrzega sobie prawo przyjęcia na szkolenie tylko jednego reprezentanta danej firmy.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!