Enterprise Europe Network | Polska Zachodnia

Wspieramy przedsiębiorców w rozwoju innowacyjności i zdobywaniu zagranicznych wynków

Konsultacje on-line z ekspertem na temat: „Eksport do Francji – aspekty ekonomiczne i kulturowe dla polskich przedsiębiorców”

Konsultacje on-line z ekspertem na temat: „Eksport do Francji – aspekty ekonomiczne  i kulturowe dla polskich przedsiębiorców”.

Zapraszamy do udziału w konsultacjach on-line z ekspertem na temat „Eksport do Francji – aspekty ekonomiczne i kulturowe dla polskich przedsiębiorców” w dniu 25 kwietnia 2014r.

Zapraszamy do udziału w czacie internetowym na temat: „Eksport do Francji – aspekty ekonomiczne i  kulturowe dla polskich przedsiębiorców”

Czat odbędzie się w dniu 25 kwietnia 2014r.  w godzinach: 10:00-12:00

Eksport i handel na rynkach zagranicznych to poważne wyzwania wymagające rzetelnego przygotowania pod wieloma względami gdyż stosowane umowy, reguły i przepisy istotnie różnią się od tych, które służą do rodzimych wymian handlowych. Nieznajomość odpowiednich regulacji Europejskich czy międzynarodowych, reguł obowiązujących na docelowym rynku, czy specyfiki lokalnej danego sektora może pociągnąć za sobą koszty i stratę cennego czasu. Podczas czatu internetowego będzie można zasięgnąć praktycznych rad dotyczących zagadnień dotyczących sprzedaży usług i produktów na rynku francuskim. Czat internetowy dedykowany jest polskim przedsiębiorcom, którzy pragną rozwijać swoją działalność na rynku francuskim.

Na Państwa pytania odpowiadać będzie: Pani Nadia Bouacid

Dyrektor Centrum Rozwoju Biznesu we Francuskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej w Polsce (CCIFP)

INFORMACJA O EKSPERCIE

Aby uczestniczyć w czacie wystarczy w okresie trwania czatu:
1] wejść na stronę podaną poniżej
2] wpisać dowolną nazwę użytkownika
3] zaakceptować wejście na stronę poprzez opcję Zaloguj
WEJŚCIE DO CZATU

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!