Enterprise Europe Network | Polska Zachodnia

Wspieramy przedsiębiorców w rozwoju innowacyjności i zdobywaniu zagranicznych wynków

Eco-Match 2014 – spotkania kooperacyjne podczas targów POLEKO – 16 października 2014, Poznań

Innowacyjne środowisko dla biznesu

Poznański Park Naukowo-Technologiczny wraz z partnerami oraz sieć Enterprise Europe Network zapraszają na indywidualne spotkania biznesowe przedsiębiorców i specjalistów działających w obszarach:

  • woda, ścieki
  • odpady, recykling
  • energia, energia odnawialna
  • powietrze, hałas, wibracje
  • rewitalizacja, rekultywacja
  • aparatura kontrolno-pomiarowa
  • systemy zabezpieczeń środowiska naturalnego
  • ochrona przeciwpowodziowa

Eco-Match 2014 – Spotkania kooperacyjne to wydarzenie towarzyszące Międzynarodowym Targom Ochrony Środowiska „POLEKO 2014” i organizowane w ramach sieci Enterprise Europe Network. Celem wydarzenia jest skojarzenie partnerów technologicznych oraz biznesowych i możliwość indywidualnego spotkania z przedstawicielami zagranicznych przedsiębiorstw zainteresowanych pomysłami polskich jednostek badawczo-rozwojowych oraz innowacyjnych małych i średnich przedsiębiorstw oferujących dalszą współpracę technologiczną i handlową.

Targi POLEKO, organizowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie, to największa wystawa z zakresu ochrony środowiska i ekologii w Europie Środkowowschodniej, która w 2013 roku zgromadziła około 600 wystawców i firm reprezentujących 17 krajów, w tym: Austrię, Australię, Belgię, Czechy, Danię, Finlandię, Francję, Holandię, Japonię, Kanadę, Liechtenstein, Luksemburg, Niemcy, Norwegię, Polskę, Szwajcarię, Szwecję, Ukrainę, Wielką Brytanię i Włochy.

BEZPŁATNE SPOTKANIA BIZNESOWE

Na czym polega uczestnictwo w spotkaniach?

Poznański Park Naukowo-Technologiczny i sieć EEN organizują bezpłatne, indywidualne spotkania biznesowe dla przedstawicieli polskich i zagranicznych firm oraz jednostek badawczych działających w branży „eko”. Podczas spotkań zaprezentować można własne osiągnięcia technologiczne potencjalnym kontrahentom, lub poznać innowacyjne rozwiązania technologiczne z Polski i świata. W ramach Eco-Match 2014 zorganizowane będą bezpośrednie, indywidualne spotkania partnerów biznesowych.

Jak wziąć udział w spotkaniach?

Uczestnictwo w bezpośrednich spotkaniach biznesowych organizowanych indywidualnie dla każdego klienta w ramach Eco-Match 2014 podczas targów POLEKO jest całkowicie bezpłatne.

By móc wziąć w nim udział, wystarczy zarejestrować się do 30 września 2014 na stronie http://www.b2match.eu/eco-match2014 i podać swoje oczekiwania związane z potencjalnymi partnerami. Podczas rejestracji należy określić swój profil działalności. Przedsiębiorstwa i jednostki badawczo – rozwojowe nie ponoszą żadnych opłat za udział w projekcie i za organizację spotkań umawianych przez specjalistów z PPNT.

W czasie edycji spotkań Eco-Match w 2013 roku 79 uczestników z dziewięciu krajów wzięło udział w ponad 200 spotkaniach!

Kontakt:

Główny Organizator

Poznański Park Naukowo-Technologiczny

www.ppnt.poznan.pl

ul. Rubież 46A, 61-612 Poznań

Grzegorz Cieśla – tel: +48 61 827 97 46, gc@ppnt.poznan.pl

Agata Wylegała – tel: +48 61 827 97 71, aw@ppnt.poznan.pl

Adrian Rzadkiewicz – tel. +48 61 827 97 80, ar@ppnt.poznan.pl

Patronat Honorowy:

Pan Maciej H. Grabowski – Minister Środowiska

Pan Marek Woźniak – Marszałek Województwa Wielkopolskiego

Pan Ryszard Grobelny – Prezydent Miasta Poznania