Enterprise Europe Network | Polska Zachodnia

Wspieramy przedsiębiorców w rozwoju innowacyjności i zdobywaniu zagranicznych wynków

Spotkania biznesowe w Antwerpii w Belgii

Zapraszamy przedsiębiorców do udziału w spotkaniach biznesowych w dniach 14-15 września 2014r. w Antwerpii w Belgii.

Szanowni Państwo,
Ośrodek Enterprise Europe Network afiliowany przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. organizuje w dniach 14-15 września 2014 roku wyjazd na międzynarodowe rozmowy kooperacyjne w Antwerpii w Belgii. Czekają na Państwa cenne kontakty biznesowe, możliwość zdobycia nowych klientów i kontrahentów, spotkania są głównie skierowane do firm oferujących swoje usługi oraz produkty dla osób niepełnosprawnych.
Ośrodek oferuje organizacje wyjazdu tj. wyjazd busem w dniu 14 września 2014r. z T-park’u w Szczawnie Zdroju przez Wrocław do hotelu w Antwerpii, w dniu 15 września 2014r. przejazd na teren rozmów handlowych, w godzinach wieczornych wyjazd do kraju.
Ośrodek Enterprise Europe Network oferuje przejazd na trasie Wrocław- Antwerpia- Wrocław oraz opiekę logistyczną. Uczestnictwo w ww. wydarzeniu jest darmowe, firmy uczestniczące w wyjeździe same sobie opłacają nocleg oraz wyżywienie. Swoją ofertę kierujemy szczególnie do firm z branży: ICT/IT, medycznej, sportowej, budowlanej oraz szeroko pojętej branży kreatywnej. Oferta skierowana jest do firm z województwa dolnośląskiego, opolskiego, lubuskiego, zachodniopomorskiego oraz wielkopolskiego. Poniżej znajdziecie Państwo link do samej imprezy oraz kontakt mailowy i telefoniczny osoby odpowiedzialnej za organizacje wyjazdu.
http://www.b2match.eu/specialolympics2014

Serdecznie zapraszamy!
Więcej informacji:
Marek Stankiewicz
e-mail: marek.stankiewicz@darr.pl , tel. 74 64 80 446