Enterprise Europe Network | Polska Zachodnia

Wspieramy przedsiębiorców w rozwoju innowacyjności i zdobywaniu zagranicznych wynków

Zapraszamy przedsiębiorców do udziału w misji gospodarczej do Chin w dniach 21-23 października 2014r.

Ośrodek Enterprise Europe Network afiliowany przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza w imieniu Dyrektora Dyrekcji Generalnej ds. Przedsiębiorstw i Przemysłu Daniela Calleja do udziału w misji gospodarczej do Chin (Chengdu) w dniach 21-23 października 2014r. Organizatorem misji jest Komisja Europejska. Misja jest organizowana w ramach inicjatywy Komisji Europejskiej „Missions for Growth” http://een.ec.europa.eu/events/missions-growth

Głównym celem misji jest potwierdzenie silnych relacji politycznych pomiędzy UE a Chinami oraz wzmocnienie współpracy w strategicznych dziedzinach.

Dyrektor Dyrekcji Generalnej ds. Przedsiębiorstw i Przemysłu Daniel Calleja wraz z przedsiębiorcami i przedstawicielami stowarzyszeń zrzeszających podmioty gospodarcze z UE będzie rozmawiał z przedstawicielami chińskiego rządu jak i przedsiębiorcami na temat rozwoju współpracy gospodarczej UE i Chin.

Misja będzie ukierunkowana w szczególności na następujące branże:

• Ochrona środowiska

• Odnawialne źródła energii

• Biofarmacja i biotechnologia

• Nowoczesne rolnictwo

• Lotnictwo

• Technologie informacyjne i komunikacyjne

Misja odbędzie się w ramach targów IX EU China Business and Technology Cooperation Fair, organizowanych przez EU Project Innovation Center (EUPIC) i Enterprise Europe Network West China. W wydarzeniu uczestniczyć będą organizacje otoczenia biznesu państw członkowskich UE oraz podmioty gospodarcze zainteresowane nawiązaniem lub poszerzeniem współpracy z partnerami chińskimi (przedsiębiorstwa, fundusze inwestycyjne, organizacje itp.).

Koszty związane z podróżą i zakwaterowaniem uczestnicy pokrywają we własnym zakresie. Bezpłatnie pomagamy w rejestracji, wyborze firm na spotkania i ułożeniu harmonogramu spotkań, kwestiach organizacyjnych.

Udział w misji gospodarczej jest bezpłatny. Koszt udziału w targach IX EU China Business and Technology Cooperation Fair wynosi 100EUR od uczestnika. Opłata ta obejmuje: udział w panelach dyskusyjnych, ceremonii otwarcia targów, lunche, kolację powitalną, udział w spotkaniach biznesowych B2B, tłumaczenie, transfer z/na lotnisko.

Rejestracja on-line https://www.b2match.eu/ninth-eu-china-cooperation-fair Termin rejestracji: 16 października 2014r.

Więcej informacji nt. misji http://ec.europa.eu/enterprise/initiatives/mission-growth/missions-for-growth/daniel-calleja/asia/china/index_en.htm

Dodatkowych informacji udziela Aleksandra Kucharska tel.: 74 64 80 423, e-mail: aleksandra.kucharska@darr.pl

Przedsiębiorstwa zainteresowane wyjazdem na misję gospodarczą do Chin proszone są o kontakt z Ośrodkiem Enterprise Europe Network przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Szczawnie-Zdroju.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!