Enterprise Europe Network | Polska Zachodnia

Wspieramy przedsiębiorców w rozwoju innowacyjności i zdobywaniu zagranicznych wynków

Misja gospodarcza niemieckich firm z branży nanotechnologii do Polski, Poznań, 17 listopada 2014 r.

Ośrodek sieci Enterprise Europe Network działający przy Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym Fundacji UAM zaprasza firmy z branży nanotechnologii i pokrewnych do udziału w spotkaniach biznesowych organizowanych w związku z wizytą w Polsce misji gospodarczej niemieckich przedsiębiorstw z landu Hesji w dniu 17 listopada 2014 r.

Misja gospodarcza niemieckich przedsiębiorstw z branży nanotechnologii organizowana jest przez Ministerstwo Gospodarki landu Hesji w ramach projektu Interreg IVb o nazwie „NANORA – Nano Regions”. Misja gospodarcza obejmie trzy polskie miasta: Poznań, Warszawę i Katowice.

W ramach pobytu misji w Poznaniu w dniu 17 listopada zorganizowane zostaną spotkania biznesowe, do udziału w których serdecznie zapraszamy przedsiębiorstwa wdrażające lub wykorzystujące w swojej działalności nanotechnologie. Udział w spotkaniach będzie doskonałą okazją do nawiązania kontaktów handlowych, a także wymiany doświadczeń z niemieckimi partnerami.

Profile firm niemieckich wchodzących w skład misji gospodarczej, wraz z informacją na temat rodzaju poszukiwanych partnerów biznesowych znajdują się w załączeniu. Jednocześnie informujemy, że lista uczestników misji może się powiększyć.

Gdzie: Spotkanie odbędzie się w Fundacji UAM, Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym – Zespół Inkubatorów Wysokich Technologii; Budynek H, sala 1.54 , ul. Rubież 46 H, 61-612, Poznań

Kiedy: 17 listopada 2014r. g. 11.00-14.00. W programie oprócz spotkań z niemieckimi firmami przewidziano również prezentacje zaproszonych gości i lunch.

Koszt: Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Zgłoszenia: Wypełniony formularz zgłoszeniowy znajdujący się w załączeniu prosimy wysyłać na adres: een@ppnt.poznan.pl. Kontakt w sprawie spotkania: Adrian Rzadkiewicz (61) 827 97 80; Grzegorz Cieśla (61) 827 97 46

Termin zgłaszania uczestników mija 4 listopada.

Formularz zgłoszeniowy – pobierz

Lista niemieckich firm – pobierz

Jeżeli nie mogą Państwo do nas dołączyć 17 listopada, to zapraszamy na spotkania z uczestnikami misji w Warszawie 18 listopada lub w Katowicach 19 listopada. W tym celu zapraszamy do kontaktu z instytucjami, które odpowiadają za przyjęcie misji w tych miastach:

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

Enterprise Europe Network

Pańska 81/83; 00-834 Warszawa

tel.: + 48 22 432 71 02

Sławomir Biedermann – slawomir_biedermann@parp.gov.pl

 

Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

Powstańców 17, 40-039 Katowice

tel.: (32) 72 85 800, faks: (32) 72 85 803

email: garr@garr.pl, internet: www.garr.pl