Polska Zachodnia

Poznaj partnerów biznesowych z branży ICT w Luksemburgu!

Zapraszamy do udziału w 7. edycji międzynarodowych spotkań ICT Spring International Matchmaking Event, które odbędą się przy okazji konferencji ICT Spring, w dniach 30 czerwca-1 lipca 2022 r., w Luksemburgu. Organizatorem wydarzenia jest Izba Handlowa z Luksemburga..

Konferencja ICT Spring to cykl wydarzeń technologicznych, mających na celu połączenie firm technologicznych z różnych krajów, poszukujących partnerstw technologicznych, zainteresowanych pogłębieniem wiedzy na temat możliwości i wyzwań, jakie niesie ze sobą wykorzystywanie najnowocześniejszych technologii. W konferencji ICT Spring każdego roku bierze udział blisko 5000 uczestników z przeszło 70 krajów (korporacje, start-upy, inwestorzy, centra badawcze, akceleratory).

Więcej informacji na temat konferencji ICT Spring znajduje się tutaj.

ICT Spring International Matchmaking Event – jak to działa?

  • Uczestnicy określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać w formularzu rejestracyjnym dostępnym on-line na stronie wydarzenia;
  • Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby odbyć spotkania;
  • W dniach 30.06-01.07.2022 r., uczestnicy ICT Spring International Matchmaking Event wezmą udział w uprzednio zaaranżowanych spotkaniach.

Koszty udziału w ICT Spring International Matchmaking Event

Do 29.04.2022 r.: 75 EUR (bilet early bird)

Po 29.04.2022 r.: 100 EUR

Cena obejmuje bilet wstępu na konferencję ICT Spring, udział w seminariach, prezentacjach i targach wystawienniczych. Uczestnicy pokrywają koszty transportu i zakwaterowania we własnym zakresie.