Polska Zachodnia

VIN-KON S.A. i Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie

„Doradca EEN szybko zareagował, skontaktował nas z kancelarią patentową, co więcej otrzymaliśmy częściowe dofinansowanie z funduszu wsparcia The Ideas Powered for Business i fundacji SME Fund na rejestrację znaku towarowego z EUIPO. ” – mówi Prezes Zarządu VIN-KON p. Piotr Malicki

byteLAKE i Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego

Początki współpracy byteLAKE i ośrodka Enterprise Europe Network w Szczawnie-Zdroju sięgają 2018, kiedy w bazie sieci EEN pierwszy raz opublikowany został profil kooperacyjny z oferta produktów i usług firmy.

Happymess i Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego

Dzięki zaangażowaniu konsultantów z ośrodka EEN ofertą Happymess zainteresowała się wówczas szwedzka firma PlanetStore Sweden AB.
PlanetStore AB to uznany dystrybutor produktów dla domu i ludzi, który swoją misję opiera o oferowanie wyrobów organicznych, pochodzących ze zrównoważonej produkcji
oraz wykorzystujących ideę powtórnego użycia materiałów do wytwarzania nowych rzeczy.

Ewa Stepaniuk Fashion Designer i Wrocławskie Centrum Transferu Technologii

Dzięki Enterprise Europe Network przetrwałyśmy pandemię i zwiększyłyśmy zatrudnienie – wywiad z pracownią projektowania mody „Ewa Stepaniuk Fashion Designer” – ESFD.

Cherry Tree Sp z o.o. i Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości

„Cenimy sobie współpracę z kaliskim ośrodkiem Enterprise Europe Network. To dzięki niemu m.in. nawiązaliśmy współpracę z duńską firmą.”

Metalowiec Sp z o.o. i Stowarzyszenie „Promocja Przedsiębiorczości” 

„Wyrażamy pozytywną opinię na temat współpracy z Ośrodkiem EEN w Opolu. Bardzo doceniamy profesjonalizm, wsparcie i pomoc ze strony ośrodka podczas organizowanych szkoleń, wyjazdów oraz eventów branżowych. Dzięki spotkaniom na platformie Med2meet, organizowanym przez Ośrodek EEN, udało się nam nawiązać nowe kontakty biznesowe.”

Firma Stimeo i Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii w Szczecinie

„Współpraca naszej firmy z konsultantami Enterprise Europe Network (EEN) w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT w Szczecinie (RCIiTT) rozpoczęła się w czasie, kiedy firma ze względu na rosnące zainteresowanie jej produktami i usługami potrzebowała nawiązać kontakty z nowymi dostawcami.”

LuxurySweetDreams AMIDOWN Dawid Mielczarski i Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w
Koninie

„Sieć Enterprise Europe Network umożliwiła nam pozyskanie nowych klientów zagranicznych”

„PERŁA” Maciaszek Sp. Jawna – Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Rozwoju Gospodarczego w Szczecinie

„Dzięki wsparciu Enterprise Europe Network udało się zrealizować coś co wydało się być niemożliwe do osiągnięcia.”

Floor – intec Romualda Lehman – Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Rozwoju Gospodarczego w Szczecinie

„Współpraca z siecią EEN ugruntowała wizerunek naszej firmy jako rzetelnego wykonawcę wyspecjalizowanych usług w wielu krajach UE.”